
Еврокъп за жени
БаскетболЕвропа
Еврокъп за жени: класиране 2026
Group A
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 3 | 0 | 100% | 278 | 197 | |
| 2Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 258 | 215 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 232 | 274 | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 0% | 192 | 274 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 0 | 3 | 0% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–2: плейоф
Group B
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 234 | 179 | |
| 2Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 183 | 153 | |
| 3 | 2 | 2 | 0 | 100% | 168 | 124 | |
| 4 | 4 | 0 | 4 | 0% | 174 | 303 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 2Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 2 | 0 | 100% | |
| 4 | 0 | 4 | 0% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–2: плейоф
Group C
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 3 | 0 | 100% | 240 | 204 | |
| 2Плейоф | 3 | 1 | 2 | 33% | 212 | 207 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 202 | 221 | |
| 4 | 3 | 1 | 2 | 33% | 212 | 234 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плейоф | 1 | 2 | 33% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 1 | 2 | 33% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–2: плейоф
Group D
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 4 | 4 | 0 | 100% | 348 | 236 | |
| 2Плейоф | 4 | 3 | 1 | 75% | 313 | 283 | |
| 3 | 4 | 1 | 3 | 25% | 258 | 325 | |
| 4 | 4 | 0 | 4 | 0% | 262 | 337 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 4 | 0 | 100% | |
| 2Плейоф | 3 | 1 | 75% | |
| 3 | 1 | 3 | 25% | |
| 4 | 0 | 4 | 0% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–2: плейоф
Group E
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 3 | 0 | 100% | 266 | 143 | |
| 2Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 193 | 183 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 168 | 217 | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 0% | 163 | 247 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 0 | 3 | 0% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–2: плейоф
Group F
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 4 | 3 | 1 | 75% | 345 | 250 | |
| 2Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 213 | 219 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 232 | 235 | |
| 4 | 2 | 0 | 2 | 0% | 109 | 195 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 1 | 75% | |
| 2Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 0 | 2 | 0% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–2: плейоф
Group G
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 3 | 0 | 100% | 252 | 170 | |
| 2Плейоф | 3 | 1 | 2 | 33% | 202 | 200 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 182 | 206 | |
| 4 | 3 | 1 | 2 | 33% | 192 | 252 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плейоф | 1 | 2 | 33% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 1 | 2 | 33% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–2: плейоф
Group H
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 3 | 0 | 100% | 217 | 192 | |
| 2Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 228 | 218 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 221 | 213 | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 0% | 203 | 246 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 0 | 3 | 0% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–2: плейоф
Покажи всички групи (13)
Group I
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 3 | 0 | 100% | 223 | 202 | |
| 2Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 234 | 189 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 195 | 227 | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 0% | 221 | 255 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 0 | 3 | 0% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–2: плейоф
Group J
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 3 | 0 | 100% | 269 | 211 | |
| 2Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 250 | 218 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 227 | 252 | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 0% | 198 | 263 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 0 | 3 | 0% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–2: плейоф
Group K
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 220 | 186 | |
| 2Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 221 | 188 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 201 | 214 | |
| 4 | 3 | 1 | 2 | 33% | 182 | 236 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 2Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 1 | 2 | 33% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–2: плейоф
Group L
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 263 | 221 | |
| 2Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 244 | 240 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 208 | 218 | |
| 4 | 3 | 1 | 2 | 33% | 186 | 222 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 2Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 1 | 2 | 33% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–2: плейоф
Ranking of third-placed teams
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 4 | 1 | 3 | 25% | 258 | 325 | |
| 2Плейоф | 2 | 2 | 0 | 100% | 168 | 124 | |
| 3Плейоф | 3 | 1 | 2 | 33% | 221 | 213 | |
| 4Плейоф | 3 | 1 | 2 | 33% | 232 | 235 | |
| 5 | 3 | 1 | 2 | 33% | 208 | 218 | |
| 6 | 3 | 1 | 2 | 33% | 201 | 214 | |
| 7 | 3 | 1 | 2 | 33% | 202 | 221 | |
| 8 | 3 | 1 | 2 | 33% | 182 | 206 | |
| 9 | 3 | 1 | 2 | 33% | 227 | 252 | |
| 10 | 3 | 1 | 2 | 33% | 195 | 227 | |
| 11 | 3 | 1 | 2 | 33% | 232 | 274 | |
| 12 | 3 | 1 | 2 | 33% | 168 | 217 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 1 | 3 | 25% | |
| 2Плейоф | 2 | 0 | 100% | |
| 3Плейоф | 1 | 2 | 33% | |
| 4Плейоф | 1 | 2 | 33% | |
| 5 | 1 | 2 | 33% | |
| 6 | 1 | 2 | 33% | |
| 7 | 1 | 2 | 33% | |
| 8 | 1 | 2 | 33% | |
| 9 | 1 | 2 | 33% | |
| 10 | 1 | 2 | 33% | |
| 11 | 1 | 2 | 33% | |
| 12 | 1 | 2 | 33% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–4: плейоф
Само за забавление. 18+. Играйте отговорно.