
Световно първенство за жени
БаскетболСвят
Световно първенство за жени: класиране 2024/26
Сезон 2024/26: крайно класиране
World Cup Women - Pre-Qualification 1 / Group A
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 3 | 0 | 100% | 246 | 175 | |
| 2Плейоф | 3 | 1 | 2 | 33% | 228 | 223 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 214 | 237 | |
| 4 | 3 | 1 | 2 | 33% | 199 | 252 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плейоф | 1 | 2 | 33% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 1 | 2 | 33% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–2: плейоф
World Cup Women - Pre-Qualification 1 / Group B
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 3 | 0 | 100% | 236 | 187 | |
| 2Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 213 | 203 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 207 | 222 | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 0% | 180 | 224 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 0 | 3 | 0% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–2: плейоф
World Cup Women - Pre-Qualification 1 / Group C
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 3 | 0 | 100% | 219 | 182 | |
| 2Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 245 | 189 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 202 | 230 | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 0% | 196 | 261 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 0 | 3 | 0% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–2: плейоф
World Cup Women - Pre-Qualification 1 / Group D
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 199 | 186 | |
| 2Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 199 | 175 | |
| 3 | 3 | 2 | 1 | 67% | 151 | 154 | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 0% | 183 | 217 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 2Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 2 | 1 | 67% | |
| 4 | 0 | 3 | 0% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–2: плейоф
World Cup Women - Qualification / Group A
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Промоция | 5 | 5 | 0 | 100% | 455 | 299 | |
| 2Промоция | 5 | 4 | 1 | 80% | 399 | 369 | |
| 3Промоция | 5 | 2 | 3 | 40% | 365 | 376 | |
| 4Промоция | 5 | 2 | 3 | 40% | 361 | 371 | |
| 5 | 5 | 2 | 3 | 40% | 376 | 418 | |
| 6 | 5 | 0 | 5 | 0% | 345 | 468 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Промоция | 5 | 0 | 100% | |
| 2Промоция | 4 | 1 | 80% | |
| 3Промоция | 2 | 3 | 40% | |
| 4Промоция | 2 | 3 | 40% | |
| 5 | 2 | 3 | 40% | |
| 6 | 0 | 5 | 0% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–4: промоция
World Cup Women - Qualification / Group B
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Промоция | 5 | 5 | 0 | 100% | 479 | 269 | |
| 2Промоция | 5 | 4 | 1 | 80% | 364 | 276 | |
| 3Промоция | 5 | 3 | 2 | 60% | 400 | 305 | |
| 4Промоция | 5 | 2 | 3 | 40% | 274 | 368 | |
| 5 | 5 | 1 | 4 | 20% | 240 | 380 | |
| 6 | 5 | 0 | 5 | 0% | 253 | 412 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Промоция | 5 | 0 | 100% | |
| 2Промоция | 4 | 1 | 80% | |
| 3Промоция | 3 | 2 | 60% | |
| 4Промоция | 2 | 3 | 40% | |
| 5 | 1 | 4 | 20% | |
| 6 | 0 | 5 | 0% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–4: промоция
World Cup Women - Qualification / Group C
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Промоция | 5 | 5 | 0 | 100% | 402 | 344 | |
| 2Промоция | 5 | 3 | 2 | 60% | 369 | 366 | |
| 3Промоция | 5 | 2 | 3 | 40% | 349 | 361 | |
| 4Промоция | 5 | 2 | 3 | 40% | 352 | 334 | |
| 5 | 5 | 2 | 3 | 40% | 357 | 313 | |
| 6 | 5 | 1 | 4 | 20% | 285 | 396 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Промоция | 5 | 0 | 100% | |
| 2Промоция | 3 | 2 | 60% | |
| 3Промоция | 2 | 3 | 40% | |
| 4Промоция | 2 | 3 | 40% | |
| 5 | 2 | 3 | 40% | |
| 6 | 1 | 4 | 20% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–4: промоция
World Cup Women - Qualification / Group D
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Промоция | 5 | 5 | 0 | 100% | 470 | 325 | |
| 2Промоция | 5 | 4 | 1 | 80% | 411 | 344 | |
| 3Промоция | 5 | 3 | 2 | 60% | 375 | 351 | |
| 4Промоция | 5 | 2 | 3 | 40% | 390 | 372 | |
| 5 | 5 | 1 | 4 | 20% | 378 | 493 | |
| 6 | 5 | 0 | 5 | 0% | 253 | 392 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Промоция | 5 | 0 | 100% | |
| 2Промоция | 4 | 1 | 80% | |
| 3Промоция | 3 | 2 | 60% | |
| 4Промоция | 2 | 3 | 40% | |
| 5 | 1 | 4 | 20% | |
| 6 | 0 | 5 | 0% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–4: промоция
Покажи всички групи (12)
World Cup Women - Regular Season / Group A
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 235 | 194 | |
| 2Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 210 | 199 | |
| 3Плейоф | 3 | 1 | 2 | 33% | 219 | 250 | |
| 4 | 3 | 1 | 2 | 33% | 237 | 258 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 2Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 3Плейоф | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 1 | 2 | 33% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–3: плейоф
World Cup Women - Regular Season / Group B
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 3 | 0 | 100% | 305 | 178 | |
| 2Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 206 | 239 | |
| 3Плейоф | 3 | 1 | 2 | 33% | 241 | 258 | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 0% | 204 | 281 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 3Плейоф | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 0 | 3 | 0% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–3: плейоф
World Cup Women - Regular Season / Group C
| Място | Отбор | Мачове | Победи | Загуби | Процент победи | Вкарани точки | Допуснати точки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 3 | 0 | 100% | 245 | 207 | |
| 2Плейоф | 3 | 2 | 1 | 67% | 225 | 205 | |
| 3Плейоф | 3 | 1 | 2 | 33% | 193 | 217 | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 0% | 217 | 251 |
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 3Плейоф | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 0 | 3 | 0% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–3: плейоф
World Cup Women - Regular Season / Group D
| Място | Отбор | Победи | Загуби | Процент победи |
|---|---|---|---|---|
| 1Плейоф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плейоф | 2 | 1 | 67% | |
| 3Плейоф | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 0 | 3 | 0% | |
Какво означават цветовете
- Места 1–3: плейоф
Само за забавление. 18+. Играйте отговорно.