
Жіночий Єврокубок
БаскетболЄвропа
Жіночий Єврокубок: турнірна таблиця 2026
Group A
| Місце | Команда | Ігри | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог | Набрані очки | Пропущені очки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 3 | 0 | 100% | 278 | 197 | |
| 2Плей-оф | 3 | 2 | 1 | 67% | 258 | 215 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 232 | 274 | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 0% | 192 | 274 |
| Місце | Команда | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог |
|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плей-оф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 0 | 3 | 0% | |
Що означають кольори
- Місця 1–2: плей-оф
Group B
| Місце | Команда | Ігри | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог | Набрані очки | Пропущені очки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 2 | 2 | 0 | 100% | 128 | 75 | |
| 2Плей-оф | 2 | 2 | 0 | 100% | 168 | 124 | |
| 3 | 4 | 0 | 4 | 0% | 174 | 303 | |
| 4 | 2 | 1 | 1 | 50% | 156 | 124 |
| Місце | Команда | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог |
|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 2 | 0 | 100% | |
| 2Плей-оф | 2 | 0 | 100% | |
| 3 | 0 | 4 | 0% | |
| 4 | 1 | 1 | 50% | |
Що означають кольори
- Місця 1–2: плей-оф
Group C
| Місце | Команда | Ігри | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог | Набрані очки | Пропущені очки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 3 | 0 | 100% | 240 | 204 | |
| 2Плей-оф | 3 | 1 | 2 | 33% | 212 | 207 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 202 | 221 | |
| 4 | 3 | 1 | 2 | 33% | 212 | 234 |
| Місце | Команда | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог |
|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плей-оф | 1 | 2 | 33% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 1 | 2 | 33% | |
Що означають кольори
- Місця 1–2: плей-оф
Group D
| Місце | Команда | Ігри | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог | Набрані очки | Пропущені очки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 3 | 0 | 100% | 248 | 166 | |
| 2Плей-оф | 3 | 2 | 1 | 67% | 236 | 225 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 200 | 248 | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 0% | 192 | 237 |
| Місце | Команда | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог |
|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плей-оф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 0 | 3 | 0% | |
Що означають кольори
- Місця 1–2: плей-оф
Group E
| Місце | Команда | Ігри | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог | Набрані очки | Пропущені очки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 3 | 0 | 100% | 266 | 143 | |
| 2Плей-оф | 3 | 2 | 1 | 67% | 193 | 183 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 168 | 217 | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 0% | 163 | 247 |
| Місце | Команда | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог |
|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плей-оф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 0 | 3 | 0% | |
Що означають кольори
- Місця 1–2: плей-оф
Group F
| Місце | Команда | Ігри | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог | Набрані очки | Пропущені очки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 4 | 3 | 1 | 75% | 345 | 250 | |
| 2Плей-оф | 2 | 1 | 1 | 50% | 156 | 153 | |
| 3 | 2 | 1 | 1 | 50% | 131 | 143 | |
| 4 | 2 | 0 | 2 | 0% | 109 | 195 |
| Місце | Команда | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог |
|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 1 | 75% | |
| 2Плей-оф | 1 | 1 | 50% | |
| 3 | 1 | 1 | 50% | |
| 4 | 0 | 2 | 0% | |
Що означають кольори
- Місця 1–2: плей-оф
Group G
| Місце | Команда | Ігри | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог | Набрані очки | Пропущені очки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 3 | 0 | 100% | 252 | 170 | |
| 2Плей-оф | 3 | 1 | 2 | 33% | 202 | 200 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 182 | 206 | |
| 4 | 3 | 1 | 2 | 33% | 192 | 252 |
| Місце | Команда | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог |
|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плей-оф | 1 | 2 | 33% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 1 | 2 | 33% | |
Що означають кольори
- Місця 1–2: плей-оф
Group H
| Місце | Команда | Ігри | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог | Набрані очки | Пропущені очки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 3 | 0 | 100% | 217 | 192 | |
| 2Плей-оф | 3 | 2 | 1 | 67% | 228 | 218 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 221 | 213 | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 0% | 203 | 246 |
| Місце | Команда | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог |
|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плей-оф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 0 | 3 | 0% | |
Що означають кольори
- Місця 1–2: плей-оф
Показати всі групи (13)
Group I
| Місце | Команда | Ігри | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог | Набрані очки | Пропущені очки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 3 | 0 | 100% | 223 | 202 | |
| 2Плей-оф | 3 | 2 | 1 | 67% | 234 | 189 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 195 | 227 | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 0% | 221 | 255 |
| Місце | Команда | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог |
|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плей-оф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 0 | 3 | 0% | |
Що означають кольори
- Місця 1–2: плей-оф
Group J
| Місце | Команда | Ігри | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог | Набрані очки | Пропущені очки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 3 | 0 | 100% | 269 | 211 | |
| 2Плей-оф | 3 | 2 | 1 | 67% | 250 | 218 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 227 | 252 | |
| 4 | 3 | 0 | 3 | 0% | 198 | 263 |
| Місце | Команда | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог |
|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 0 | 100% | |
| 2Плей-оф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 0 | 3 | 0% | |
Що означають кольори
- Місця 1–2: плей-оф
Group K
| Місце | Команда | Ігри | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог | Набрані очки | Пропущені очки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 2 | 1 | 67% | 220 | 186 | |
| 2Плей-оф | 3 | 2 | 1 | 67% | 221 | 188 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 201 | 214 | |
| 4 | 3 | 1 | 2 | 33% | 182 | 236 |
| Місце | Команда | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог |
|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 2 | 1 | 67% | |
| 2Плей-оф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 1 | 2 | 33% | |
Що означають кольори
- Місця 1–2: плей-оф
Group L
| Місце | Команда | Ігри | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог | Набрані очки | Пропущені очки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 2 | 1 | 67% | 263 | 221 | |
| 2Плей-оф | 3 | 2 | 1 | 67% | 244 | 240 | |
| 3 | 3 | 1 | 2 | 33% | 208 | 218 | |
| 4 | 3 | 1 | 2 | 33% | 186 | 222 |
| Місце | Команда | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог |
|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 2 | 1 | 67% | |
| 2Плей-оф | 2 | 1 | 67% | |
| 3 | 1 | 2 | 33% | |
| 4 | 1 | 2 | 33% | |
Що означають кольори
- Місця 1–2: плей-оф
Ranking of third-placed teams
| Місце | Команда | Ігри | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог | Набрані очки | Пропущені очки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 3 | 1 | 2 | 33% | 221 | 213 | |
| 2Плей-оф | 3 | 1 | 2 | 33% | 208 | 218 | |
| 3Плей-оф | 3 | 1 | 2 | 33% | 201 | 214 | |
| 4Плей-оф | 3 | 1 | 2 | 33% | 202 | 221 | |
| 5 | 3 | 1 | 2 | 33% | 182 | 206 | |
| 6 | 3 | 1 | 2 | 33% | 227 | 252 | |
| 7 | 3 | 1 | 2 | 33% | 195 | 227 | |
| 8 | 3 | 1 | 2 | 33% | 232 | 274 | |
| 9 | 3 | 1 | 2 | 33% | 200 | 248 | |
| 10 | 3 | 1 | 2 | 33% | 168 | 217 | |
| 11 | 4 | 0 | 4 | 0% | 174 | 303 | |
| 12 | 2 | 1 | 1 | 50% | 131 | 143 |
| Місце | Команда | Перемоги | Поразки | Відсоток перемог |
|---|---|---|---|---|
| 1Плей-оф | 1 | 2 | 33% | |
| 2Плей-оф | 1 | 2 | 33% | |
| 3Плей-оф | 1 | 2 | 33% | |
| 4Плей-оф | 1 | 2 | 33% | |
| 5 | 1 | 2 | 33% | |
| 6 | 1 | 2 | 33% | |
| 7 | 1 | 2 | 33% | |
| 8 | 1 | 2 | 33% | |
| 9 | 1 | 2 | 33% | |
| 10 | 1 | 2 | 33% | |
| 11 | 0 | 4 | 0% | |
| 12 | 1 | 1 | 50% | |
Що означають кольори
- Місця 1–4: плей-оф
Лише для розваги. 18+. Грайте відповідально.